KiteMax

Serwis

W serwisie w Warszawie i Chałupach można naprawić latwace i bary. Opracowaliśmy bardzo skuteczną metodę naprawy tub i wstawiania zaworów. Polecamy przegląd barow  – jest to często niedoceniany element wyposażenia i powód słabej sterowności kita.

Sklep

Sklep Bo Sport na Wale Miedzeszyńskim 377 w Warszawie istnieje od ponad 20 lat.  Od kilku lat można u nas również zaopatrzyć się w sprzęt i akcesoria do kitesurfingu.  W tym samym miejscu wymienisz polskie złote na sprzęt (sklep), omówisz następny wyjazd (biuro) i naprawisz sprzęt po niezbyt udanym kiteloopie (serwis).

 

Kursy

Kursy i lekcje indywidualne prowadzimy  zgodnie z nowoczesnym System Szkolenia Polskiego Związku Kiteboardingu. Rok 2015 będzie dla nas rokiem jubileuszowym .  10 lat współorganizujemy: Kitową Szkółkę ViP, Mistrzostwa i Puchar Polski ,,Ford Kite Cup”. Szkolenia kitowe prowadzimy w naszej szkole Bo Sport – na terenie kampingu Chałupy 3 jak i na wyjazdach zagranicą.

Wyjazdy kitowe

Organizujemy indywidualne i grupowe wyjazdy kitowe. Latem najlepsze spoty znajdują się w Grecji, Turcji i Hiszpanii, a  jesienią i zimą: w Egipcie, na Cabo Verde, Mauritiusie, Bonaire, Brazylii. Możemy polecić kilkadziesiąt miejsc wartych odwiedzenia z quiverem kitowym.